Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų Remontas // Automatinių vartų remontas

Automatinių vartų remontas

 

Jūsų automatiniai vartai sugedo? Svarbiausiai, nepanikuokite ir nepriiminėkite skubotų sprendimų. Geriausiai susisiekite su mumis ir pasitarkite su specialistais. Vartus remontuojame jau daug metų, todėl jūsų problemos mums suprantamos – patarsime, kaip geriau jas išspręsti.

 

Skambinkite jau dabar telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt.

 

Kodėl automatinių vartų remontas toks svarbus, kad jį reiktų patikėti tik profesionalams?

 

Priežastis labai paprasta. Automatiniai vartai turi gana sudėtingų mechanizmų, kurių remontuoti patiems negalima. Jei jau investavote į savo vartus ir tikitės, kad jie tarnaus ilgą laiką, nieko patys nedarykite. Esame matę ne vieną atvejį, kai mūsų meistrai pakviečiami jau tada, kai namų savininkai pervertinę savo jėgas ir sugebėjimus bandė patys pasitaisyti automatinius vartus. Tai buvo daroma ne pagal instrukcijas, panaudojant plaktuką ir diskinį pjūklą. Tokių gedimų remontas kainavo kur kas daugiau, nei būtų kainavęs, jei iš karto būtume gavę pranešimą apie sulūžusią mažą detalę, kurios pakeitimas trunka 15 minučių...

 

Automatinių vartų remontas turi būti patikimas profesionalams visada.

 

Dažniausi automatinių vartų gedimai


Automatiniai vartai nuo paprastų skiriasi tuo, kad juos valdo automatinė pavara. Rankomis stumti ar kelti vartų nereikia – visa tai yra padaroma tam tikrų hidraulinių arba mechaninių mechanizmų pagalba. Kas gi dažniausiai genda automatiniuose vartuose?


• Varstymo mechanizmai – tai sudėtingi mechanizmai, kuriuose net mažiausios detalės gedimas yra lemiamas.
• Patys vartai. Automatiniai vartai gali būti patys įvairiausi – segmentiniai ir plokštuminiai, taip pat metaliniai ar net mediniai. Kai į juos atsitrenkia transporto priemonės, vartai deformuojasi ir gali nebeatsidaryti nei automatiškai, nei rankiniu būdu.
• Vartų automatikos gedimai. Technika yra ne amžina, todėl natūralūs gedimai yra tikrai galimi. Juo labiau, kad atveriamų vartų automatika stovi lauke ir yra veikiama mūsų klimato.
• Elektronikos gedimai. Vartai yra valdomi nuotoliniu pulteliu. Gali sugesti ir radijo siųstuvas ir imtuvas, ir įvairios mikroschemos tiek pultelyje, tiek pavaroje.
• Elektros sutrikimai. Nedidelio laidelio atsiklijavęs kontaktas ir vartai nebeveikia. Gali būti ir daugiau elektros tinklo sutrikimų, todėl meistrai turi atidžiai įvertinti tokius gedimus.

 

Automatinių vartų remonto kaina priklauso nuo gedimo. Ją pasakyti gali tik į vietą atvykę meistrai – nei pokalbiai telefonu, nei el. paštu atsiųstos nuotraukos nepadeda tiksliai nustatyti gedimo priežastį.

 

Skambinkite jau dabar telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt. Susitarsite, kada meistrai gali atvykti pas jus vartų apžiūrai.

 

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top