Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų Remontas

Vartų remontas

 

Vartų serviso tarnybos telefono Nr.: +370 685 21206.

Vartų serviso tarnybos darbo laikas nepasirašius sutarties: Darbo dienomis nuo 8 val. iki 22 val.

Vartų serviso tarnybos darbo laikas pasirašius sutartį: Sutartyje numatytu laiku.

 

 

 

 

Sugedo garažo ar kiemo vartai? Esame pasiruošę jums padėti! Remontuojame visų tipų garažų ir kiemo vartus Vilniuje ir aplinkiniuose miestuose.
Paskambinkite telefonu +370 685 21206 ir trumpai papasakokite savo vertų gedimus, kad galėtume kuo tiksliau įvertinti remontui reikalingų medžiagų ir darbų kiekį, bei atsiųsti kvalifikuotą meistrų komandą.
Vartų remontas, nesvarbu, ar tai kiemo ar garažo vartai, paprastai apima dvi svarbiausias vartų sritis – mechaninę ir elektrinę.

 

 

Dažniausi mechaniniai vartų gedimai:

 


• Deformuota vartų plokštuma;
• Sugadinti vartų ratukai ar jų guoliai;
• Nutrūkę vartų pakėlimo trosai;
• Sugadintos vartų įtempimo spyruoklės;
• Vartų būgnas sugadintas;
• Sulaužytas velenas;
• Sugedo vartų tvirtinimo prie sienos mechanizmai;
• Ir t.t.

 

 

Dažniausi vartų elektros dalių gedimai:

 


• Neveikia vartų pavaros;
• Sugedo vartų sankaba;
• Sugedo pultelis;
• Sugedo pavaros variklis;
• Ir t.t.

 

 

Savaime suprantama, kiemo ir garažo vartų gedimai skiriasi dėl specifinių elementų. Pavyzdžiui, pakeliamų garažo vartų spyruoklės yra pagrindiniai gedimai, tuo tarpu kiemo vartuose dažniausiai genda vyriai ir ratukai.

 

 

Vartai garaže arba kiemo vartai yra sunkūs ir masyvūs, todėl patiems taisyti nerekomenduojame dėl saugumo!

 

 

Vartų plokštuma sveria kelias dešimtis ar net daugiau kilogramų, todėl ji gali griūti ir prispausti žmogų. Kai kuriuos remonto darbus būtina atlikti tik su tam tikra įranga, kurios namų šeimininkai gali ir neturėti. Tai padidina traumų riziką.

 

 

Vartų remontas, atliekamas profesionalių meistrų yra kur kas efektyvesnis būdas sutaisyti sugedusius vartus ir užtikrinti jų ilgaamžiškumą bei nepriekaištingą veikimą ateityje. Be to profesionalūs vartų meistrai greitai gali identifikuoti tikrąsias problemas ir vietoje jas pašalinti. Jei tai mechaninis vartų gedimas, meistrai reikiamas detales gali atsivežti iš karto, arba jas užsakyti iš gamintojų. Pirminę remontui reikalingą informaciją galima aptarti ir telefonu arba el. paštu (atsiuntus keletą telefonu darytų sugedusių vartų nuotraukų).

 

 

Vartų remonto kaina nustatoma individualiai įvertinus vartų gedimą ir vietoje apžiūrėjus gedimus. Esame lankstūs ir galime pasiūlyti protingas kainas. Svarbiausia, kad jūsų vartai veiktų saugiai ir tarnautų ilgą laiką.
Kadangi vartų remontą atlieka kvalifikuoti specialistai, po darbų suteikiamos garantijos.

 

 

Po vartų remonto mūsų meistrai visada konsultuoja užsakovus, duodami jiems patarimų, kaip prižiūrėti pakeliamus arba slankiojančius vartus. Drąsiai užduokite klausimus meistrui atvykus. Esame tikri, kad kai kurie patarimai gali apsaugoti jūsų vartus nuo eksploatavimo klaidų, kurios dažnai baigiasi gedimais.

 

Jei jūsų vartai šiuo metu veikia gerai, tačiau girdite nenatūralius ir keistus garsus, stebite pasikeitusią automatikos darbo eigą, susisiekite su mumis – galbūt iki gedimo liko tik vienas žingsnis ir galime padėti tų gedimų išvengti. Taip sutaupysite daug laiko ir pinigų, o svarbiausia, jausitės saugūs.
Susisiekite su mumis telefonu +370 685 21206 arba el. paštu info@visipulteliai.lt.

 

 

 

 

 

 

Keičiame trūkusias garažo vartų spyruokles

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

01. PASTABA APIE NEPASTOVIUS VARTŲ AUTOMATIKOS GEDIMUS. PAVYZDŽIAI.

 

 

  

     Gedimai kurie pasireiškia retai ir trumpai vadinami nepastoviais. Surasti juos užima labai daug laiko. Tokie gedimai gali būti tiesiogiai nesusiję su vartų automatika. Nepastovių gedimų diagnostika brangiai kainuoja. Kartais kaina gali viršyti naujos automatikos kainą. Todėl, prašome, surinkti kuo daugiau informacijos apie gedimo požymius ir pasitarti su vartų serviso tarnyba.

     Esant nepastoviam gedimui,  meistras pasiūlo atlikti profilaktinius darbus už atlygį. Tačiau negarantuoja, kad pašalino gedimą.

 

      

 

 

02. PAVYZDŽIAI.

 

 

   

 

 

 

03. BENDROS TAISYKLĖS KAIP ELGTIS SUGEDUS GARAŽO VARTAMS, KIEMO VARTAMS, KELIO UŽTVARUI

 

 

 

 

 

 

04. SUGEDO PAKELIAMI SEKCINIAI GARAŽO VARTAI. KĄ GALIMA PADARYTI SAVARANKIŠKAI?

 

SVARBU! Pakeliami vartai yra labai sunkūs, spyruoklės įveržtos didele jėga, trosai ant kurių kaba vartai yra labai įtempti. Visą tai kelia pavojų žmonėms, gyvūnams ir gali padaryti žalą turtui. Nepervertinkite savo galimybių. Apribokite judėjimą po sugedusiais vartais ir greta vartų.

 

    Išjunkite iš elektros tinklo automatinę pavarą arba skydinėje išjunkite automatinį saugiklį (apsauginį elektros automatą). Nelieskite rankomis tokių vartų vietų, kurioms pajudėjus rankos ar pirštai gali būti užspausti. Nestovėkite po vartais, jei jie gali nukristi ar atsilenkti. Nelieskite rankomis trosų.

    Vizualiai atidžiai nuosekliai apžiūrėkite vartus bendrai ir kiekvieną jų dalį atskirai.

    Pirmiausia reikia atskirti gedimo pobūdį - sugedo vartų mechaninė dalis ar elektrinė.

  

 

 

Pakeliamų vartų mechaninės dalies gedimų požymiai:

 

    Jei pastebėjote paminėtus ar kitokius mechaninius gedimus, nerekomenduojame jų šalinti savarankiškai. Dauguma iš jų yra labai pavojingi. Nebelieskite vartų, paskambinkite į vartų serviso tarnybą ir pasitarkite ką daryti.

 

    Jei esate 100% įsitikinę, kad vartų konstrukcijoje mechaninių gedimų nėra, tai reiškia, kad galite atsargiai, būtinai  prilaikydami vartus, atrakinti automatinės pavaros sankabą. Tuomet rankomis kilnodami vartus, pasitikrinkite, kad visoje vartų eigoje ir abiem kryptimis vartai nepatyria jokių kliūčių. Palikite vartus su atjungta sankaba.

 

 

 

05. SUGEDO GARAŽO VARTŲ AUTOMATIKA. KĄ GALIMA PADARYTI SAVARANKIŠKAI?

 

 

  

SVARBU! Darbas su elektra ir automatika yra pavojingas. Nepamirškite, kad netikėtai atsiradusi įtampa, ar netikėtai pradėjusi judėti vartų automatika gali sužaloti.

       

Pakeliamų vartų elektrinės dalies gedimų požymiai:

Nuosekliai apžiūrėkite vartų automatikos ir jos komponentų dalis bei atlikite tokius tikrinimo veiksmus.

   

 

 

 

 

06. SUGEDO KIEMO VARSTOMI ARBA STUMDOMI VARTAI. KĄ GALIMA PADARYTI SAVARANKIŠKAI?

 

 

 

SVARBU!

 

 

Darbas su elektra ir automatika yra pavojingas. Nepamirškite, kad netikėtai atsiradusi įtampa, ar netikėtai pradėjusi judėti vartų automatika gali sužaloti. Nekiškite rankų tarp vartų apdailos elementų.

Pirmiausia reikia atskirti gedimo pobūdį - sugedo vartų mechaninė dalis ar elektrinė.
Kiemo vartų mechaninės dalies gedimų požymiai.


visipulteliai
visipulteliai
Back To Top