Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų Remontas // Vartų pultelių remontas

Vartų pultelių remontas


Sugedo vartų pultelis? Susisiekite su mūsų meistrais jau dabar.


Skambinkite telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt.


Vartų pultelis yra gana jautrus mechanizmas, dažniausiai ne itin atsparus smūgiams, o dažnai net ir vandeniui. Jei pultelis nukrito iš didelio aukščio, gali būti pažeista mikroschema ir kontaktai, dėl to būtina pultelį remontuoti arba keisti nauju.

 

Kokie yra pagrindiniai vartų pultelių gedimai

 

Pagrindiniai vartų pultelių gedimai yra:


 

Beje, vieną iš gedimų rekomenduojame pasitaisyti patiems. Tai yra baterijos pakeitimas. Pultelis gali būti atidarytas naudojantis specialiais įrankiais, todėl pasibaigusią bateriją galima pasikeisti ir patiems – net neverta trukdyti meistrų. Jei pakeitus bateriją pultelis vis tiek neveikia, tada be profesionalų pagalbos neapsieisite.
Pultelių saugumas

 

Saugokite savo pultelį nuo vagių, nepalikinėkite viešose vietose be priežiūros. Piktavaliai gali pasidaryti jūsų pultelio atsargines kopijas ir atidaryti jūsų namų ar garažo vartus. Net jei pultelio kodai yra keičiami nuolatos, vagims reikia tik kad suveiktų vieną kartą ir jie patektų į patalpų vidų. Dėl šios priežastie būkite atidūs. Tai ypač svarbu, kai vienais vartais dalinasi daugiau šeimų. Tada gali tekti kaimynams paskolinti pultelius, o vagys mėgsta apsimesti naujai atsikrausčiusiais kaimynais, kurių dar nepažįstate.

 

Jei pametėte pultelį, galite kreiptis į mus – paaiškinsime, ką daryti tokiu atveju. Mes prekiaujame pačiais įvairiausiais pulteliais, todėl galime jums parduoti naują pultelį ir paaiškinti, kaip jį užkoduoti būtent jūsų vartų automatikos kodams. Nebūtina kreiptis net į vartus stačiusios įmonės atstovus.

 

Skambinkite jau dabar telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt.

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top