Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų Remontas // Kiemo vartų remontas

Kiemo vartų remontas


Sunkiai darinėjasi jūsų kiemo vartai? Išlūžo vyriai, vartai girgžda, neužsidaro iki galo? Bėdų gali būti įvairių, todėl nedvejodami kreipkitės į mūsų meistrus.

 

 

Tai galite padaryti skambindami telefonu +370 685 21206 arba rašydami el. paštu info@visipulteliai.lt.

 

 

Mūsų patyrę meistrai atvyks pas jus ir vietoje suremontuos bet kokius vartų gedimus.

 

Kiemo vartų remontas – tai:


 

Kiemo vartai įprastai būna dviejų rūšių – varstomi arba stumdomi. Abiem atvejais gedimai būna panašūs, nes genda judantys elementai – vyriai, ratukai. Tiesa, atveriami vartai neturi ratukų, nes jų mechanizmas dirba kiek kitaip.

Galime sutaisyti visus gedimus, kad ir kokie sudėtingi jie būtų. Net pakeisti vartus naujais, jei jie deformuoti nepataisomai arba nesaugūs iki tokio lygio, kad nebeįmanoma jų eksploatuoti.

Kaip vyksta kiemo vartų remontas

Kiemo vartų remontas vyksta keliais etapais:

1. Susisiekite su mumis ir papasakokite telefonu arba el. paštu atsiųskite gedimų nuotraukas. Tai padės įvertinti, kokios pagalbos reikia. Telefonu ar el. paštu susitarkite su mūsų vadybininku, kada galėsite priimti vartų meistrus. Jūsų dalyvavimas būtinas – mes į uždaras patalpas savarankiškai neiname, apžiūrėti iš išorės nevykstame be šeimininkų dalyvavimo. Priežastis paprasta – pilietiški kaimynai be šeimininkų dirbančius meistrus gali palaikyti piktavaliais, besilaužančiais pro vartus, ir gali iškviesti policiją.
2. Meistrai atvyksta jūsų nurodytu adresu sutartu laiku. Vietoje apžiūrite vartus, pasikalbate apie gedimus, jų aplinkybes, vartų sumontavimo ypatumus ir t.t. Meistrai įvertina vartų būklę ir reikalingus remonto darbus.
3. Meistrai pateikia kiemo vartų remonto kainą. Jei su kaina sutinkate, remontas pradedamas iš karto. Jei kaina netenkina, atlyginate meistrų atvykimo išlaidas.
4. Meistrai su savimi gali neturėti kai kurių detalių. Paprastai daugumą detalių turime savo sandėlyje, tačiau kartais gali prireikti tam tikras detales užsakyti. Tai gali užtrukti kelias darbo dienas.
5. Vartai sutvarkyti, išbandyti ir paruošti tolimesniam naudojimui. Atsiskaitote, tada išrašome garantinį taloną ir sąskaitą. Garantiją suteikiame 3-6 mėnesiams priklausomai nuo kiemo vartų remonto darbų ir defektų.
Mūsų meistrai dirba jau 19 metų ir yra savo srities profesionalai – dirba greitai ir kokybiškai, o taip pat ir labai diskretiški, todėl galite ramiai gyventi įprastą gyvenimą, kol jie taiso vartus. Jautri informacija apie jūsų šeimos turtą, įpročius, teritorijos saugumo priemones nebus atskleista tretiesiems asmenims.

 

Susisiekite jau dabar telefonu +370 685 21206 arba el. paštu info@visipulteliai.lt.

 

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top