Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų Remontas // Garažo vartų automatikos remontas

Garažo vartų automatikos remontas

 

 

Vartai tiesiog nepasikelia, nors viskas iš pažiūros ir gerai veikia? Greičiausiai sugedo pakeliamų garažo vartų automatika. Nedelskite, susisiekite su mūsų specialistais net ir išeiginėmis dienomis – esame pasiruošę visada padėti!

 

Skambinkite jau dabar telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt.

Susitarsite, kada meistrai gali atvykti pas jus.

 

Ką daryti, jei sugedo garažo vartų automatika

 

Jei sugedo garažo vartų automatika, nepanikuokite – vartus visada galite atidaryti rankiniu būdu. Reikia tik patekti į patalpos vidų arba išorėje rasti specialią rankenėlę ir pakelti vartus. Gali tekti panaudoti fizinę jėgą, tad galite pasikviesti kitą asmenį į pagalbą.

Jei nežinote, kaip atidaryti vartus, skambinkite mums – pabandysime nuotoliniu būdu jums padėti.

Svarbiausia – nelaužykite vartų ir nedaužykite detalių, nes remontas kainuos kur kas daugiau, nei iškarto išsikviečiant mūsų specialistus automatikos remontui.

 

Kokie dažniausi garažo vartų automatikos gedimai?

 

Garažo vartų automatika yra nedidelis variklis, kuris varinėja pakeliamų vartų mechanizmą. Variklis juda į priekį arba atgal valdomas pavaros. Pavarą įjungiame pulteliu, kuris signalą perduoda tam tikru radijo ryšio dažniu. Gedimų gali pasitaikyti labai įvairių.

 

 

Kartais gedimus identifikuoti patiems sudėtinga. Tai ne išoriniai pažeidimai, kurie matomi iš karto, dėl to rekomenduojama išsikviesti kvalifikuotus meistrus.

 

Kaip greitai galime sutaisyti garažo vartų automatiką

 

Garažo vartų automatikos remontas nėra itin sudėtingas kvalifikuotiems specialistams. Taip pat turime visas reikalingas atsargines dalis skirtingų gamintojų automatikai. Labai retai kada reikia užsakyti dalis specialiai, todėl didelė tikimybė, kad galėsime pataisyti vartų automatiką per 1-3 valandas nuo atvykimo.
Suremontuotai garažo vartų automatikai suteikiame garantiją, todėl jei problema iškyla 3-6 mėnesių laikotarpyje nuo mūsų remonto – gedimus pašaliname nemokamai.

 

Kiek kainuoja garažo vartų automatikos remontas

 

Remonto kaina susideda iš trijų dalių – meistro atvykimas, remonto darbai ir reikalingos atsarginės detalės. Tikslią kainą telefonu pasakyti neįmanoma, kol gedimo pobūdžio neįvertina meistrai. Jie iš karto pasako, kiek kainuos remontas.
Garažo vartų remontas kainuoja pigiau sudarius nuolatinio aptarnavimo sutartį. Ji aktuali NT administruojančioms įmonėms ir organizacijoms, su privačiais asmeninis tokias sutartis sudarome retai.

 

Norite išsikviesti mūsų meistrus jau dabar? Paskambinkite telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt.

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top