Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų Remontas // Garažo vartų remontas

Garažo vartų remontas

 

 

Sugedo garažo vartai? Garažo vartai veikia ne taip, kaip seniau, leidžia keistus garsus? Gali būti, kad iki gedimo liko vos vienas žingsnis, todėl būtinai kreipkitės į profesionalius garažo vartų meistrus.


Skambinkite jau dabar telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt. Susitarsite, kada meistrai gali atvykti pas jus apžiūrėti vartų ir juos sutaisyti.

 

Mūsų kvalifikuoti specialistai atlieka šiuos pagrindinius garažo vartų remonto darbus:


 

Garažo vartų veikimo principai

Kad geriau įsivaizduotumėte, kaip veikia garažo vartai ir jų konstrukcija, reiktų atminti du dalykus: Garažo vartai yra pakeliami fizine jėga, todėl gali sugesti visi mechaniniai vartų mechanizmo elementai. Taip pat garažo vartus gali pakelti elektronika – nedidelis varikliukas, valdomas nuotoliniu radijo bangų pulteliu. Elektros įrangos gedimai taip pat neatmetami.

 

Kaip vyksta garažo vartų remontas

Norime paaiškinti ir patį garažo vartų remonto principą, kad sutaptų kliento lūkesčiai su mūsų meistrų galimybėmis.

Sugedus garažo vartams skambinate telefonu ir susitariate dėl meistro atvykimo laiko. Telefonu apytiksliai nurodote gedimo pobūdį ir aplinkybes. Pagal tai meistrams perduodama informacija, kokių atsarginių detalių galimai reikia, kad atvažiavę apžiūrai galėtų vartus sutaisyti.

Meistrai atvyksta nurodytu laiku į jūsų namus ar komercines patalpas apžiūrai. Vartų gedimai yra apžiūrimi, šeimininkai suteikia papildomos informacijos apie vartų įrengimą, gedimą ir t.t. Tada meistrai įvertina garažo vartų remonto kainą. Jei kaina tinkama, meistrai iš karto pradeda remontuoti. Jei nesusitariate su meistrais dėl kainos, padengiate meistrų atvykimo kaštus.

Kartais meistrai neturi reikalingų detalių su savimi, todėl kurį laiką teks palaukti, kol reikalingas detales užsakysime. Bendradarbiaujame su visais vartų gamintojais, dirbančiais Lietuvoje, todėl atsarginių detalių gavimo laikas yra daugiausiai kelios darbo dienos.

Meistrai suremontuoja garažo vartus, juos išbando, paaiškina šeimininkams, kaip geriau juos eksploatuoti, kad ateityje būtų išvengta nedidelių gedimų ir pakeliami garažo vartai tarnautų ilgiau.

Išrašoma sąskaita ir garantinis raštas, kuriame nurodoma, kiek laiko galioja garantija po sutaisymo. Paprastai suteikiame 3-6 mėnesių garantijas priklausomai nuo vartų gedimų sudėtingumo. Tai reiškia, kad per tą laikotarpį atsiradusius gedimus jau remontuotuose mazguose sutvarkome nemokamai. Tai negalioja, kai vartai sugadinami nuo smūgio ar kito fizinio poveikio.

 

Norite išsikviesti meistrus jau dabar? Paskambinkite mums telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt.

 

 

 

Kategorijoje prekių nėra

visipulteliai
visipulteliai
Back To Top