Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų Remontas // Kiemo vartų automatikos remontas

 

Kiemo vartų automatikos remontas

 

 

Neatsidaro kiemo vartai? Viena iš priežasčių gali būti sugedusi kiemo vartų automatika – elektroninės dalys, kurios valdo vartų atsivėrimą arba išstūmimą bei sustūmimą. Rekomenduojame iš karto kreiptis į kvalifikuotus kiemo varto remonto specialistus.

 

Skambinkite jau dabar telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt.

Susitarsite, kada meistrai gali atvykti pas jus.

 

Iš karto norime perspėti: nerekomenduojame patiems ardyti vartų automatikos prietaisų ir bandyti juos pataisyti. Tai daryti turi tik kvalifikuoti meistrai, turintys vartų automatikos gamintojų sertifikatus ir išklausę specialius kursus. Priešingu atveju remontas kainuos brangiau, o ir garantija nebus suteikiama.

 

Kaip veikia kiemo vartų automatika

 

Norint suprasti, ar sudėtingas yra kiemo vartų automatikos remontas, reiktų žinoti šių prietaisų veikimo esminius momentus.

 

Jūs prisiartinate prie vartų ir nuotoliniu pulteliu pasiunčiate radijo signalą į pavarą. Beje, pavara gali būti valdoma ir paprastu elektros jungikliu ir nuotoliniu pulteliu. Prie elektros jungiklio dar gali būti montuojama kodinė telefonspynė, kuri suveikia tik suvedus tam tikrą kodą, pridėjus magnetinį raktą ar kortelę.

 

Taigi, perduodate signalą į pavarą su viena iš dviejų komandų – atsidaryti arba užsidaryti. Tada pavara įjungia variklį, kuris sukasi į vieną arba kitą pusę. Būtent variklis ir judina vartus ir juos laikančias detales pirmyn ir atgal. Taip vartai atsiveria arba atsistumia ir užsiveria arba susistumia.

 

Kiemo vartų automatika yra atspari drėgmei, karščiui, šalčiui, lietui, sniegui ir kitoms oro sąlygoms, nes visada stovi lauke.

 

Dažniausi gedimai susiję su šia dalimi:

 

 

Kiek kainuoja kiemo vartų automatikos remontas

 

Tikslią kainą gali pasakyti tik mūsų meistras, atvykęs į vietą ir diagnozavęs tikslius gedimus. Informacija telefonu ar elektroniniu paštu atsiųstos nuotraukos, deja, negali parodyti tikslios gedimo priežasties, tad išankstinis kainos nustatymas negalimas.
Kiemo vartų remontas kainuoja priklausomai nuo detalių, kurios yra reikalingos jiems sutaisyti ir meistro darbo laiko. Jei gedimas nerimtas ir nedidelis, kainuos pigiau.

 

Pigiau kainuoja ir sutartis sudariusiems asmenims ar įmonėms.

 

Kvieskite mūsų meistrą telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt.

Atvyksime kaip galima skubiau ir įvertinsime jūsų kiemo vartų automatikos gedimus.
 

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top