Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų Remontas // Kelio užtvarų remontas

Kelio užtvarų remontas


Nepasikelia kelių užtvaras jūsų kieme? Skambinkite specialistams arba užtvarą sumontavusiai kompanijai. Galite susisiekti ir su mumis – esame kvalifikuoti kelio užtvarų meistrai, dirbantys su visų gamintojų užtvarais.

 

Mūsų tel. nr. +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt.

 

Kaip veikia kelio užtvaras

 

Kelio užtvaras (šlagbaumas) veikia panašiai, kaip ir pakeliami vartai – nuotoliniu pulteliu su tam tikru radijo dažniu yra valdoma pavara, kuri įjungia varikliuką, keliantį arba nuleidžiantį patį užtvarą. Pavara gali būti sustabdyta nepabaigus kelti užtvaro.

 

Egzistuoja ne tik pakeliami kelio užtvarai, kurie dar vadinami vertikaliais, bet ir horizontalieji užtvarai, kurie ne keliami, o pastumiami į priekį, kaip atveriami kiemo vartai.
Prie užtvarų gali būti sumontuota papildoma valdymo technika, pavyzdžiui, kodinė telefonspynė, kur reikia suvesti kodą, kad šlagbaumas pasikeltų. Taip pat ir speciali kortelių spausdinimo ir atpažinimo sistema – naudojama mokamose aikštelėse. Dar kai kuriose aikštelėse būna sumontuota kamera su skeneriu, skenuojančiu automobilių numerius ir jų atvykimo laiką. Tai gana sudėtinga sistema, kuriai reikalinga ir specifinė programinė įranga.

 

Kuo sudėtingesnė sistema, tuo rimtesni gedimai. Paprastai genda tie patys elementai:


 

Kiek kainuoja kelio užtvarų remontas

 

Kelio užtvarų remontas priklauso nuo gedimo, nes gali būti sugedusi ne tik elektronika, bet ir sugadintas pats užtvaras, apsaugos, elektros tiekimas ir t.t. Dėl to tikslią kainą gali pasakyti tik į gedimo vietą atvykę meistrai.

 

Kelio užtvaro remontas yra nepigus, nes visos dalys yra originalios, perkamos iš gamintojų. Mes galime remontuoti visų Lietuvoje dirbančių gamintojų užtvaras.

 

Kaip tiksliai vadinti: užtvaras ar šlagbaumas?

 

Deja, mes ir patys vadiname ne visiškai taisyklingai. Dažniausiai vartojamas žodis – šlagbaumas (Schlagbaum vokiškai – tveriamas medis). Lietuviškai šį prietaisą vadiname užtvaru. Bet ir tai nėra visiškai tikslus žodis. Valstybinės lietuvių kalbos Komisijos rekomendacija yra vartoti žodį „užkardas“. Tai asocijuojasi su pasieniu ir muitine, todėl visuomenėje turi gana neigiamą įvaizdį. Galbūt dėl to labiausiai prigijo neutralus žodis „kelių užtvaras“.
Kad ir kaip vadintume, tai vyriškos giminės prietaisas – užtvaras, užkardas, o ne užtvara ar užkarda.

 

Jei sugedo jūsų kiemo kelio užtvaras – mes galime padėti sutaisyti.

Kreipkitės jau dabar telefonu +370 685 21206 arba el. paštu info@visipulteliai.lt

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top