Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų Remontas // Pakeliamų vartų remontas

Pakeliamų vartų remontas

 

Pakeliami vartai yra gana sudėtingas mechanizmas, todėl nenustebkite, jei vieną dieną jie sugenda. Technika dėvisi, tad natūralūs gedimai – normalu. Jei kažkas į pakeliamus vartus įvažiavo automobiliu ar metė sunkų daiktą, gedimų galite irgi neišvengti. Svarbiausia – pakviesti į pagalbą profesionalius meistrus, o ne bandyti remontuoti patiems.

 

Mūsų meistrus galite išsikviesti telefonu +370 685 21206 arba el. paštu info@visipulteliai.lt.

 

Kuo ypatingi pakeliami vartai ir jų remontas?

 

Pakeliami vartai dažniausiai yra segmentiniai – sudaryti iš kelių plokščių. Vartai gali lankstytis, todėl vartai užkeliami neturint aukštų patalpų. Tai patogu garažams ir sandėliams. Kai lauke prisninga ar užšąla, tokius vartus yra patogu pakelti.

 

Pakeliami vartai gali būti valdomi rankiniu būdu arba automatika. Rankiniu būdu vartus galima atidaryti tiesiog juos keliant paėmus už specialios rankenos, kuri sumontuota kiekvienuose vartuose. Jei vartai dideli, tai pareikalaus šiek tiek fizinių jėgų. O tai reiškia, kad vaikai ar silpnosios lyties atstovės ne visada sugebės pakelti vartus rankomis. Kai vartai valdomi elektronine pavara, visą kėlimo procesą padaro varikliukas ir tobulai subalansuotas slinkimo mechanizmas. Vartų automatika valdoma nuotoliniu pulteliu arba paprastu elektros jungikliu.

 

Pakeliamų vartų remontas susiję su visais minėtais mechanizmais. Gali gesti tiek vartų segmentai, tiek kilnojimo mechanizmo detalės, tiek automatinė pavara, tiek pultelis, tiek elektros tiekimas, spyna ir t.t.

 

Tikslius gedimus nustato kvalifikuoti meistrai, atvykę apžiūrėti vartų gedimo „į vietą“. Deja, telefonu ar el. paštu tikslaus gedimo nustatyti nepavyks. Priežastis labai paprasta – namo savininkai gali nepastebėti tam tikrų sugedusių vartų mechanizmų funkcijų, todėl meistrai gali neturėti detalių. Taip pat ir pakeliamų vartų remonto kaina gali būti pateikta neteisingai, o atvykus į vietą paaiškės, kad viskas kainuoja brangiau. Tada užsakovas būna labai nepatenkintas, o mūsų meistrai yra profesionalai remontuodami vartus, o ne spręsdami organizacinius konfliktus. Kad būtų išvengta nesusipratimų, pakeliamų vartų remonto kaina yra pasakoma apžiūrėjus visus vartų gedimus ir įvertinus jų būklę.

 

Pakeliamų vartų remontas trunka gana neilgai, nes mūsų meistrai turi visų Lietuvoje dirbančių vartų gamintojų atsargines detales ir vartus suremontuoti gali per keletą valandų. Suremontuotiems vartų mazgams suteikiama garantija.

 

Skambinkite telefonu +370 685 21206 arba rašykite el. paštu info@visipulteliai.lt ir pasitikslinkite, kada meistrai gali pas jus atvažiuoti pirminei apžiūrai.

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top