Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Pagrindinis

Kaip išsirinkti papildomą arba naują pultelį, jei senas sugedo, pasimetė, pavogtas?

  

 

   Lietuvos rinkoje yra tūkstančiai pultelių, tačiau Jūsų vartams tiks tik vienas ar keli pulteliai. Panašiai, rinkoje yra tūkstančiai raktų, tačiau Jūsų durų spynai tiks tiks vienas ar keli raktai. Todėl įsigijant naują pultelį (raktą) reikalingas gamintojo kodas, kurį nurodėme prie Jūsų pultelio nuotraukos. Praneškite mums šį kodą ir mes parinksime Jums tinkamiausią pultelį. Daugiau informacijos yra lapo apačioje*.

 

Akcija !!!!!!! TIK Vasario MĖNESĮ 

 

                                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

NAUDINGA INFORMACIJA APIE GARAŽO IR KIEMO VARTŲ BEI UŽTVARŲ PULTELIUS*.

  

 

 

01. GARAŽO IR KIEMO VARTŲ BEI UŽTVARŲ PULTELIAI*.

 

 

    Apie pultelį pagalvojame tuomet, kai jis pametamas, pavagiamas, sugenda arba reikalingas papildomas.
    Apie visos radijo įrangos patikimumą susimąstome, kai Jūsų garažas apvagiamas, o parkavimo aikštelės užtvaru naudojasi asmenys, kuriems nebuvo išduotas pultelis. Tikimės, kad čia atrasite daug atsakymų.
 
 
 

 

02. DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI. DUK.

 

 
DUK 1. Pametėme vienintelį pultelį, kuriuo valdėme kiemo ir garažo vartus, kokį patarsite įsigyti?
 
    Pultelių galerijoje peržiūrėkite nuotraukas ir radę savo pultelį pasakykite mums jo kodą. Jeigu tai originalus vartų automatikos pultelis, tai jį reikės įsigyti ir pagal vartų automatikos instrukciją prirašyti prie automatikos.
Jei tai neoriginalus pultelis, tai reikės išsiaiškinti, kokias vartų automatikas ar radijo imtuvus jis valdė ir tada parinksime  tinkantį pultelį. Vėliau jį irgi reikės prirašyti prie vartų automatikų imtuvų.
 
DUK 2. Norime įsigyti papildomą tokį patį vartų pultelį, kokį jau turime, bet niekur tokio nerandame, ar tiks kitoks pultelis?
 
    Jeigu neturėsime originalaus pultelio, pasiūlysime universalų pultelį. Su savimi pageidautina turėti veikiantį pultelį. Tuomet iš karto padarysime jo kopiją. Jeigu su savimi neturėsite pultelio, tai jo kopiją galėsite padaryti savarankiškai pagal pultelio instrukciją. Priklausomai nuo pultelio kodavimo ypatumų, kartais gali tekti naują pultelį papildomai prirašyti prie vartų automatikos.
 
DUK 3. Ką daryti, jei pultelis, kurį turime, nusidėvėjo (sugedo) ir nebegaminamas?
 
    Parinksime kitokį naują pultelį. Priklausomai nuo pultelių kodavimo ypatumų galimi tokie variantai. Galbūt teks iš pradžių pataisyti nusidėvėjusį pultelį ir jo kodą perkelti į naują pultelį. Galbūt teks naują pultelį prirašyti prie vartų automatikos pagal jos instrukciją.
 
DUK 4. Kodėl nupirktas naujas identiškas vartų pultelis su geru kodu pagal instrukciją “neprisiriša” ir nevaldo vartų?
 
    Jei Jūsų radijo imtuvas ir automatika nesugedo, tai taip būna, kai radijo įrangoje panaudotas slaptažodis ar kitokia sistema, kurie apriboja galimybę naudoti vartų pultelius be leidimo. Šiuo atveju reikalingi savininko leidimas ir slaptažodis. Galbūt teks išsikviesti vartų meistrą.
 
    Kitas atvejis būna tuomet, kai radijo imtuvas yra perpildytas ir jis nebepriima naujų pultelių kodų. Šiuo atveju, dar reikės įsigyti papildomą radijo imtuvą, jį sumontuoti ir pririšti prie jo pultelį.
 
    Rečiau, bet būna, kad eteryje sklinda stiprūs radijo trukdžiai ir kol jie neišnyks, nepavyks pririšti naujo pultelio.
 
DUK 5. Kurį iš dešimties pultelių pirkti, jei jie visi vienodai atrodo, tačiau tarpusavyje nesuderinami? Kaip sužinoti, koks tinka?
 
    Reikalingas tik toks pultelis, kurio kodavimo sistema atitinka Jūsų radijo imtuvo kodavimo sistemą. Kokia kodavimo sistema tinka galima sužinoti arba pagal Jūsų seną veikiantį pultelį ir (arba) reikės surinkti visą informaciją apie Jūsų radijo įrangą (koks gamintojas, koks vartų automatikos ir imtųvo modelis, kiek jų yra ir t.t.). Pultelio dizainą galima pasirinkti tik tuomet, jei yra keli pulteliai su tinkančia kodavimo sistema ir skirtinga išvaizda.
 
DUK 6. Kurį iš dešimties pultelių pirkti, jei jie visi skirtingai atrodo, bet visi tinka vartams? Ar tai reiškia, kad vartus gali atidaryti bet kas?
 
    Jei skirtingos išvaizdos pultelių kodavimo sistema atitinka Jūsų naudojamą radijo įrangą, tai rinkitės vadovaudamiesi pardavėjo rekomendacijomis arba savo nuožiūra. Bet kas Jūsų vartų ne atidarys, nes kiekviename pultelyje yra unikalus kodas. Tai labai panašu į mechanines spynas: spynos vienodos, o raktai skirtingi.
    Apie vartų pultelių ir radijo įrangos kodo patikimumą prašome skaityti žemiau.
 
DUK 7. Vartai atsidarinėja savaime. Ar dėl to kalta vartų radijo įranga?
 
 
DUK 8. Ką daryti, jei esantis pultelis yra nežinomo gamintojo ir abejojate pultelio kodo patikimumu?
 
 
DUK 9. Kokį vartų pultelį nusipirkti, kad niekas jo negalėtų nukopijuoti?
 
 
DUK 10. Pultelis veikia tik iš arti. Kokį pultelį nusipirkti, kad veiktų dideliu atstumu?
 
 
Daugiau apie vartų pultelių veikimo nuotolius prašome skaityti žemiau.
 
DUK 11. Kaip atidaryti vartus, jei pametėme visus pultelius?
 
 
DUK 12a. Kišenėje nešioju šūsnį VARTŲ pultelių, ar galima juos kaip nors apjungti į vieną?
 
 
DUK 12b. Turiu šūsnį pultelių vartams, žaliuzėms, automobiliui, motociklui, namo signalizacijai, telefonspynei, bevielio durų skambučiui, radijo rozetei (radijo bangomis valdomam kištukiniam lizdui), radijo jungikliams, nuotoliniu būdu valdomam apšvietimui ir t.t. ar galima juos kaip nors apjungti į vieną, arba pakeisti vartų pulteliais?
 
 
 
 

 

03. KAIP SUŽINOTI KOKS VARTŲ AR UŽTVARO PULTELIS TINKA?

 

 
Pultelių (kaip ir raktų) yra tūkstančiai ir dar yra tūkstančiai jų kodavimo būdų.
Iš pradžių bandome identifikuoti originalų pultelį, o jei to nepakanka, bandome identifikuoti radijo imtuvus ir vartų automatikas.
Todėl, kartais, pultelio identifikavimas gali užimti daugiau laiko nei tikimės iš pradžių.
 
 
Todėl, net jei neradote savo pultelio galerijoje, prašome teirautis pas mus telefonu.
 
 
 

 

04. VARTŲ PULTELIO IDENTIFIKAVIMO YPATUMAI.

 

 
Tiksliai identifikuoti vartų pultelį įmanoma tik pagal pilną gamintojo kodą. Jis būna užrašytas ant pultelio korpuso išorės arba vidaus, ant pultelio elektroninės plokštės, ant įpakavimo arba pultelio programavimo instrukcijoje.
 
Jei gamintojo kodo nėra, tuomet pultelį įdentifikuoti galima tik iš visumos požymių:
 
 
Yra dar penki specifiniai identifikavimo atvejai.
 
 
 
 

 

05. UNIVERSALŪS VARTŲ PULTELIAI. KAS TAI?

 

 
Universalus vartų pultelis - tai toks radijo pultelis, kuris, po tam skirtų veiksmų, gali įsiminti ir siųsti Jūsų originalaus pultelio radijo kodus. Todėl, kai sakoma: vartų pultelio kopijavimas, klonavimas, gamyba, pririšimas, programavimas, kodavimas - turima omenyje, kad bus daroma pultelio kodų kopija. Verta išsaugoti universalaus vartų pultelio programavimo instrukciją, nes jie rinkoje labai greitai keičiasi.
Šiuo metu Lietuvoje yra kelių rūšių universalūs radijo pulteliai vartams. Pultelį apibudina du esminiai parametrai: dažnis ir kodas. Leistini ir populiariausi dažniai Lietuvoje yra maždaug 433 MHz (433,05-434,79) ir 868 MHz (863,0-870,0). Kodai būna pastovūs ir kintantys.
 
 

 

06. UNIVERSALŪS VARTŲ RADIJO IMTUVAI. KAS TAI?

 

 
     Universalūs radijo imtuvai vartams veikia panašiai kaip ir universalūs pulteliai. Prie tokio imtuvo galima prirašyti (užprogramuoti) skirtingų gamintojų ir skirtingų pastovių kodavimo algoritmų pultelius. Kol kas tokie imtuvai veikia tik vienu dažniu, tačiau labai tikėtina, kad artimiausiu laiku atsiras imtuvai veikiantys keliais dažniais ir veikiantys su įvairiais kintančiais kodais. Ir universalių pultelių ir universalių imtuvų vienintelė paskirtis yra sudaryti konkurenciją didelėms varų automatikas gaminančioms įmonėms. Vartotojai dėl to gali turėti ir naudos ir nuostolių. Nauda gaunama įsigyjant imtuvus ir vartų pultelius už mažesnę kainą, o nuostoliai patiriami dėl to, kad nuvertėja radijo įrangos kodo patikimumas.
 
 
 

 

07. AR SAUGŪS GARAŽO IR KIEMO VARTŲ BEI ŠLAGBAUMŲ PULTELIAI?

 

 
 
 
 

 

08. KĄ DARYTI JEI VARTŲ PULTELIS SUGEDO?

 

 
 
 
 

 

09. KOKS VARTŲ, UŽTVARO PULTELIO VEIKIMO NUOTOLIS? KAIP JĮ PADIDINTI?

 

 
 
Išvados dėl vartų pultelio veikimo nuotolio:
 
 
 

 

10. GSM VARTŲ VALDIKLIAI. Wi-Fi VARTŲ VALDIKLIAI. BLUETOOTH VARTŲ VALDIKLIAI.

 

 
Vartus valdyti galima mobiliuoju GSM ryšiu bei “kompiuteriniais” Wi-Fi ir Bluetooth ryšiais.
 
 
 
 

 

11. KAIP PROGRAMUOJAMI, PRIRIŠAMI, KLONUOJAMI VARTŲ PULTELIAI?

 

 
Beveik tiek, kiek yra vartų pultelių gamintojų ir pultelių modelių, tiek ir yra instrukcijų kaip užprogramuoti, pririšti arba klonuoti pultelį. Todėl čia nevardinsime begalybės pultelių programavimo variantų (jie yra internete), o papasakosime apie programavimo principus. Kartais tai būna labai paprasta, o kartais labai sudėtinga.
 
Iš  pradžių reikėtų identifikuoti vartų pultelį, po to identifikuoti radijo imtuvą arba automatiką prie kurių bus rišamas pultelis, po to apsispręsti, kuriais pultelio mygtukais bus valdomi vieni ar kiti vartai. Po to reikia atrasti pultelio ir radijo imtuvo instrukcijas. Po to reikia atlikti programavimo veiksmus nurodytus tose instrukcijose.
Radijo imtuvo gedimai ir neteisingas programavimas gali pareikalauti iš naujo užprogramuoti visus pultelius. Tai reiškia, kad reikės surinkti iš visų vartotojų pultelius ir jei jų yra šimtai...
 
 
Paprasčiausias naujo pultelio programavimo būdas yra suglausti du pultelius (seną bei naują) ir ant jų nuspausti reikiamas mygtukų kombinacijas. Nebūtina stovėti prie vartų.
 
Dar vienas paprastas būdas yra, atidaryti abu pultelius (seną bei naują) ir naujame pultelyje surinkti identišką trumpiklių arba jungiklių kombinaciją. Kartais gali prireikti lituoklio. Nebūtina stovėti prie vartų.
 
Dar vienas paprastas būdas yra stovint prie vartų ant seno pultelio adatėle nuspausti paslėptą mygtuką arba ant jo surinkti mygtukų kombinaciją ir po to nuspausti naujo pultelio pageidaujamus mygtukus. Būtina stovėti prie vartų.
 
Sudėtingesnis naujo vartų pultelio programavimas yra tuomet, kai reikia atidaryti valdymo bloką (gal jis palubėje?), surasti jame radijo imtuvą, kuriame reikia surasti ir nuspausti vieną ar kelis mygtukus, po to vienu metu arba veliau nuspausti naujo pultelio pageidaujamus mygtukus. Gali prireikti kopėčių, atsuktuvų, kruopštumo, ir sėkmės nieko nesugadinant...
 
Dar sudėtingesnis naujo vartų pultelio programavimas yra tuomet, kai reikia atidaryti valdymo bloką (gal jis palubėje?), surasti jame radijo imtuvą, prijungti prie jo specialų programatorių ir naudojant didelę instrukciją atlikti programavimo veiksmus, kaip tie mygtukai bus spaudžiami, kiek laiko po paspaudymo bus aktyvus kanalas ir t.t. Gali prireikti kopėčių, atsuktuvų, programatoriaus, kruopštumo, ir sėkmės nieko nesugadinant...
 
Bene pats sudėtingiausias naujo vartų pultelio programavimas yra tuomet, kai reikia atidaryti valdymo bloką (gal jis palubėje?), surasti jame iki keturių programavimo mygtukų, instrukcijoje išanalizuoti meniu valdymo ypatumus, daugkartinių mygtukų paspaudimu pasirinkti reikiama meniu punktą, stebėti užsienio kalbos trumpinius neryškiame indikatoriuje, paspausti naujo pultelio pageidaujamą mygtuką, išsaugoti pakeistus parametrus, išjungti programavimo meniu... Gali prireikti kopėčių, atsuktuvų, kruopštumo, ir sėkmės nieko nesugadinant...
 
 

 

12. KAIP IŠTRINTI VARTŲ PULTELĮ?

 

 
     Kiek yra pultelių tiek yra būdų ištrinti pulteliams. Neturint instrukcijos, tai gali būti sudėtinga. Norint ištrinti pultelį reikalinga ne vartų pultelio instrukcija, o radijo imtuvo arba vartų automatikos instrukcija.
     Trinant vartų pultelius atkreiptinas dėmesys į tokias sampratas.
 
 
 

 

13. NUOTOLINIO VALDYMO RADIJO ĮRANGOS KOMPLEKTAI.

 

 
Dėl įvairiausių priežasčių vartotojo gali netenkinti esantys vartų ir užtvarų pulteliai bei imtuvai.
Prašome teirautis telefonu, kas netenkina Jūsų poreikių ir kokios įrangos pageidautumėte.
Parinksime tinkamiausią radijo nuotolinio valdymo komplektą.
Turime radijo įrangą ir su slaptažodžiais - be Jūsų žinios niekas negalės prirašyti naujų vartų pultelių.
 
 
 

 

14. Radijo įrangos gamintojai ir pardavėjai. Pulteliai kiemo ir garažo vartams, užtvarams. Radijo imtuvai.

 

 
Visipulteliai.lt, varturojus.lt, varturojus.eu, Aprimatic, Avidsen, Baisheng, Barduva, Barema, Beninca, Bernal, Bft, Albra, Came, Chamberlain, Crawford, Darus, Daspi, Ditec, Dextera, Ducati, Ecostar, Ekspertai, Elvox, Eurolaikas, Euromatic, Faac, Fauga, Garrison, Genius, Gibidi,Gorke, Guardian, Henderson, Home, Hormann, Hormann Baltic, Idomus, Key, Lampart, Leb, Life, Liftmaster, Marantec, Mhouse, Montvila, Moovo, Motorlift, Nero Electronics, Nice, Normstahl, Novoferm, Novotecnica, Proget, Proteco, Rib,Roger, Ryterna, Satel, Simba, Somfy, Sommer, Space, Stagnoli, Tau, Termoliuksas, Tormatic, Universalus, V2,Vartonas, Vartų Rojus, Vartų Sistemos, Vartų Spektras, Vartų Technika, Vartvila, Wisniowsky.

visipulteliai
visipulteliai
Back To Top