Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Kiemo vartų automatika // Ditec

Ditec automatika kiemo vartams

Ditec – tai įmonė sukaupusi 40 metų patirtį vartų automatikos sistemų gamybos srityje siūlanti tik aukščiausios kokybės produktus. Ditec lauko vartų automatikai puikus šiuolaikiškas sprendimas ieškantiems patogumo palengvinančio kasdienybę ir sutaupančio bent kelias minutes Jūsų brangaus laiko kasdien. Ši įmonė siūlo pilną automatinių sistemų asortimentą skirtų slankiojantiems kiemo vartams iki 3000 kg. Ši vartų automatika sukurta taip, kad atlaikytų net prasčiausius orus. Ditec vartų automatika derina neprilygstamą jėgą su moderniu dizainu.
Ditec tai įmonė sukaupusi 40 metų patirtį vartų automatikos sistemų gamybos srityje siūlanti tik aukščiausios kokybės produktus. Mes puikiai išmanome savo parduodamų produktų technines charakteristikas, todėl galime pasiūlyti savo klientams kokybišką techninį aptarnavimą.
Įsigydami šios įmonės kiemo vartų automatiką įsigysite ilgaamžišką ir modernaus dizaino produktą. Jei nesate tikri ar ši kiemo vartų automatika Jums tinka – paskambinkite mums telefonu +370 685 21206 – suteiksime išsamią konsultaciją ir rasime geriausią sprendimą Jūsų namams ar įmonei.

 

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top