Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Kiemo vartų automatika // Key

KEY automatika kiemo vartams

 

Italų gamybos kiemo vartų automatika Key tiks vertinantiems kokybę ir funkcionalumą. Tai gan jauna, dinamiška įmonė, kuri kuria ir gamina automatiką vartams, garažo durims, kelio barjerus ir automatines duris. Ji sujungia veržlias idėjas su geriausiais rinkos pasiekimais.
Pagrindiniai sprendimai didina žmonių ir prekių judėjimo greitį, saugumą ir efektyvumą, įvažiuojant tiek į gyvenamuosius, tiek į mažmeninius ir pramoninius rajonus.
Key siūlo saugius, funkcionalius produktus, rafinuoto ir modernaus dizaino. Bet visų pirmiausia kuria sprendimus, kuriuos būtų lengva įdiegti ir naudoti. Nesvarbu esate privatus ar verslo subjektas – galite drąsiai rinktis Key kiemo vartų automatiką. Galima rinktis modernius modelius su apšvietimu, automatinio sustojimo sistema, pagamintus iš pažangių, atmosferos poveikiui atsparių medžiagų. Visus gaminius lengva įdiegti į vartus pačiam. Rinkitės Key, jei ieškote pažangių technologijų ir paprasto naudojimo. Susisiekite su mumis telefonu +370 685 21206 jau dabar ir patarsime, kokią vartų automatiką išsirinkti būtent jums – norime, kad kiemo vartų automatika tarnautų ilgai ir patikimai

 

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top