Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Kiemo vartų automatika // Proteco

Proteco automatika kiemo vartams

Kiemo vartų automatika Proteco tiks žinantiems, ko nori. Automatika pagaminta Italijoje, santūraus, klasikinio dizaino. Klientai gali rinktis automatiką varstomiems ir stumdomiems kiemo vartams. Įsigiję šią automatiką nebesuksite galvos dėl vartų atsidarymo lyjant, sningant ir visose kitose situacijose, kai neparanku išlipti iš automobilio. Automatiką galėsite naudoti tiek privačiame sklype tiek ir norėdami užtverti privatų kvartalą.
Kodėl verta sumontuoti Proteco kiemo vartų automatiką? Proteco yra italų įmonė, kurios asortimente yra ne tik kiemo vartų automatika, bet ir pulteliai, kelio užtvarai bei garažo vartų automatika. Tad savo būsto saugumui ir patogumui galite įsigyti svarbiausius gaminius. Būsite tikri, kad įsigyta įranga tarnaus patikimai, o Jums bus suteiktos serviso paslaugos.
Kiemo vartų automatiką galite rinktis dviejų rūšių: varstomiems arba stumdomiems vartams. Varstomų vartų automatiką galima rinktis 4-6 metrų pločio vartams. Stumdomą kiemo vartų automatiką galima rinktis vartams sveriantiems iki 800 bei iki 1500 kilogramų. Tiek varstomų, tiek stumdomų vartų automatika Proteco yra su reguliuojama stūmimo jėga. Susisiekite su mumis telefonu +370 685 21206 jau dabar ir patarsime, kokią vartų automatiką išsirinkti būtent
jums – norime, kad kiemo vartų automatika tarnautų ilgai ir patikimai.

 

Vartų automatika
PROTECO Leader4
Vartų automatika<br>PROTECO Leader4
Vartų automatika
PROTECO Leader5
Vartų automatika<br>PROTECO Leader5
Vartų automatika
Proteco Leader3
Vartų automatika<br>Proteco Leader3
Vartų automatika
Proteco Mover 8
Vartų automatika<br>Proteco Mover 8
Vartų automatika
Proteco Mover 15
Vartų automatika<br>Proteco Mover 15
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top