Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų dalys // GSM Vartų valdikliai

GSM valdikliai vartams

 

GSM valdiklis – tai vartų atvėrimo ar pakėlimo nuotolinio valdymo įtaisas, kuris valdymo komandas perduoda GSM ryšiu. Į valdiklį yra įstatoma SIM kortelė, o vartai atidaromi arba pakeliami paprasčiausiai paskambinus šios kortelės numeriu. Taip pat yra galimybė vartus atidaryti SMS žinute arba internetu, naudojantis mobiliąją programėle.

 

Valdiklio atmintyje gali būti išsaugoma 5–8 administratorių bei 500 – 1000 vartotojų telefonų numerių. Yra galimybė nustatyti skirtingus leidimus skirtingų kategorijų vartotojams (leidimas gali būti įjungiamas arba išjungiamas tam tikru laiku).
Šis metodas yra patogus tuo, jog naudojantis mobiliuoju telefonu, nereikia papildomai nešiotis garažo vartų pultelio; atsiradus naujiems vartotojams, nereikia pirkti papildomų pultelių, užtenka tiesiog pridėti jų telefono numerius; valdymas skambučiu yra nemokamas, nes skambutis yra atmetamas.

 

GSM valdiklis užtikrina, kad į teritoriją nepateks pašaliniai asmenys – tie, kurių telefono numerių nėra valdiklio sąraše. Jei bandytų prisiskambinti „svetimas“ numeris, sistema tokį skambutį paprasčiausiai ignoruos. Tačiau atvykus svečiams, galėsite skambučiu aktyvuoti vartų atidarymą ir įleisti juos, net ir nebūdami namuose.

 

GSM valdikliai yra skirtingos, todėl reikia gerai žinoti, kokį modelį įsigyti. Paskambinkite telefonu +370 685 21206 ir patarsime, kurį modelį reiktų rinkti jūsų atveju.

 

GSM vartų valdiklis ELDES ESIM120
GSM vartų valdiklis ELDES ESIM120
GSM vartų valdiklis RTU5024
GSM vartų valdiklis RTU5024
GSM vartų valdiklis Teltonika VRT014
GSM vartų valdiklis Teltonika VRT014
GSM vartų valdiklis Trikdis G10
GSM vartų valdiklis Trikdis G10
GSM vartų valdiklis Trikdis GV15
GSM vartų valdiklis Trikdis GV15
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top