Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų dalys // Pultelių korpusai

Vartų pultelių korpusai

 

Rinkitės jums labiausiai patikusį automatinių vartų valdymo pultelio korpusą. Pultelis gali būti jūsų mėgstamos spalvos, formos, mygtukų kiekio ar tvirtinimo.

Naujausio modernaus dizaino ir technologijos pultelio korpusas, tai unikalus pultelis pritaikytas atspindėti jūsų stilių. Korpusas yra iš tvirtos plastmasės kuri tarnaus ilgai ir patikimai visą pultelio naudojimosi laiką. Mygtukai yra pagaminti taip, kad nežiūrėdami į pultelį galėsite juos greitai surasti ir naudotis jums patogiu momentu, net ir aklinoje tamsoje.
Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti ir specializuotus pultelio laikiklius „WHY EVO“. Šis laikiklis išskirtinai tinka šiems pultelių modeliams: Licorice Black, Magnolia White, Granade Red, Sky Blue. Šie laikikliai skirti tvirtinti pultelį prie automobilio saulės skydelio, tačiau universali šio laikiklio konstrukcija ir dizainas leidžia jį tvirtinti ir prie kitų panašių paviršių. Nuo šiol pultelis bus visada pasiekiamoje ir patogioje vietoje.
Kiekvienas pultelis gali būti tvirtinamas ir prie raktų, žiedo ar kito fiksuojančio elemento. Tai jums leis pultelio nepamesti ir turėti šalia savęs jums reikiamu momentu. Lengvas vartų pultelio korpusas neapkraus jūsų rankų svoriu ir ne taps dar viena našta kišenėje.
Mes vykdome vartų valdymo pultelių korpusų pristatymą į visus Lietuvos miestus naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis.

Norėdami įsigyti pultelio vartams korpusą kreipkitės telefonu: +370 685 21206, arba rašykite mums el. paštu: info@visipulteliai.lt.
 

 

Pultelio korpusas
CAME TOP 432NA
Pultelio korpusas<br>CAME TOP 432NA
Pultelio korpusas
CAME TOP 434EV
Pultelio korpusas<br>CAME TOP 434EV
Pultelio korpusas
Nice Flor-s2
Pultelio korpusas<br>Nice Flor-s2
Pultelio korpusas Kode Perfekt
Pultelio korpusas Kode Perfekt
Pultelio laikiklis WHY EVO
Pultelio laikiklis WHY EVO
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top