Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų dalys // Transformatoriai

Transformatoriai vartams ir kelio užtvarams

 

Transformatorius kelio užtvarams ir automatinėms vartų sistemoms, tai viena iš sistemos dalių, skirta transformuoti jūsų esamą maitinimo šaltinį į tinkamą vartų sistemai.
Transformatorius tai elektrinis įrenginys galintis perduoti elektros energiją tarp dviejų ar daugiau atskirų elektrinių grandinių, naudojant pradinį šaltinį jo įtampai ir srovei keisti. Jūsų turimas kintamos įtampos maitinimo šaltinis jungiamas prie automatinių vartų pirminės ritės, kuri indukuoja įtampą antrinėje ritėje. Taip transformuoti parametrai yra pritaikomi iki tinkamų automatiniai vartų sistemai. Tai sumažina naudojamo laido investicines išlaidas ir sistema gali sėkmingai dirbti saugių parametrų ribose.
Transformatoriai gali būti skirtingų parametrų ir tipų. Mes rekomenduojame prieš perkant šį įrenginį, susisiekti su mūsų profesionaliu specialistu konsultacijai ir tiksliam parinkimui. Netinkamai parinktas transformatorius, ne tik neleis veikti jūsų sistemai, bet ir gali sukelti pavojų ar net sugadinti elektroninius valdymo elementus įdiegtus jūsų vartų sistemoje.
Kokybiški ir patikimi gaminiai yra patikimos vartų sistemos pagrindas. Rinkitės gaminius kurie užtikrins ilgaamžį ir saugų jūsų sistemos eksploatavimą.
Mes vykdome vartų transformatorių pristatymą į visus Lietuvos miestus naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis.
Norėdami įsigyti pultelio vartams korpusą kreipkitės telefonu: +370 685 21206, arba rašykite mums el. paštu: info@visipulteliai.lt.

 

Kategorijoje prekių nėra
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top