Visi pulteliai visi_pulteliai

telefono_paveiksliukas +370 685 21206

padidinimo_stiklo_paveiksliukas

Vartų dalys // Lemputės

Lemputės vartams

 

Lemputė, neatskiriama automatinių vartų sistemos dalis, tinkama tiek kiemo vartams tiek signaliniam žibintui.
Iš pažiūros įprastas daiktas apie kurį nesusimastytume kaip vieną iš svarbių sistemos elementų. Tačiau jis gali jums sukelti netikėtų nepatogumų parinkus netinkamą modelį ar neturint jo atsargoje. Signaliniai elementai ir jų sistemos neapsieina be lempučių, kurios informuoja jus apie vartų padėtį bei sunkaus matomumo metu leidžia žinoti ar vartai atsidaro ir užsidaro. Tai jus apsaugo nuo pavojaus ir užtikrina jūsų saugumą.
Mūsų komanda gali jums pateikti skirtingų modelių vartų lemputes (CAME, SOMMER, PROTECO) skirtas atitinkamiems vartų automatikos modeliams (SOMMER MARATHON 800, DUO 500, DUO650, DUO800, PROTECO LEADER4, CAME VER10, VER900, VER700).
Atkreipiame dėmesį kad lemputės gali būti skirtingo galingumo (kW), skirtingo voltažo (V), skirtingo modelio tipo ir kitų parametrų. Kilus poreikiui įsigyti ar pakeisti kiemo vartų sistemos lemputes būtina naudoti tik tinkamus modelius su atitinkančiais parametrais.
Lemputės yra įtrauktos į atveriamų kiemo vartų automatikos atsarginių dalių sąrašą. Todėl prieš perkant rekomenduojame susisiekti su profesionaliu specialistu iš mūsų komandos. Jis jums padės ne tik išsirinkti tinkamą produktą, bet tuo pačiu galėsite sutarti pristatymo sąlygas ir pakeitimo laiką.
Mes vykdome pristatymus į visus Lietuvos miestus naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis.
Norėdami įsigyti lemputę vartams kreipkitės telefonu: +370 685 21206, arba rašykite mums el. paštu: info@visipulteliai.lt.

 

Lemputė
CAME 230V 25W
Lemputė<br>CAME 230V 25W
Lemputė
SOMMER 32.5V 25W
Lemputė<br>SOMMER 32.5V 25W
Lemputės
Proteco 24V
Lemputės<br>Proteco 24V
visipulteliai
visipulteliai
Back To Top